Kurumsal

1950 Yılında İzmir ili Çeşme ilçesi Alaçatı beldesinde bakkaliye işi ile başlayan Doğruluk Ticaret Evi kurulduktan 4 yıl sonra Ilıca'da, 1965 yılında Alaçatı'da benzin istasyonları açarak yoluna devam etmiştir.

Daha önceden devam ettirdiği lastik ticaretini 1970 yılında resmi olarak Good Year Lastikleri T.A.Ş. bayiliği alarak gelişimine devam etmiştir.

Lastik işini 1980 yılında Besim Atalay Ertan şahsi işletmesi olarak Doğruluk Ticaret'ten ayırarak daha kaliteli ve profesyonelce hizmet vermeye devam etmiştir.

Doğruluk Ticaret Evi olarak iş hayatına başlayan şirketimiz; 4 ayrı iş kolunda çalışan bir aile şirketi durumundan, kurumsal şirketler topluluğuna dönüşmeyi başarmıştır.

Lastik işinde bayrağı babası Besim Atalay Ertan'dan devralan Serkan Ertan bayrağı daha ileriye taşıyarak şu anda 4 şube ile kaliteli hizmet ve ticari anlayışla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sağlam sermaye yapısı, dürüst ticaret anlayışı ile halen ismine yakışır bir şekilde ticaret hayatında faaliyetlerini sürdüren Doğruluk Şirketler Grubu vergi ödemedeki titizliği ile sürekli ödüllendirilmektedir.

Oto Ertan'da siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz markalarımız; Good Year, Fulda, Debica, Sava, Dunlop ve Mutlu Akü